Przegląd Szafy ONLINE

Zakupy ze stylistką ONLINE
22 marca 2020
Pakiet ONLINE “Moje kolory i fasony”
24 marca 2020

Czy stylistka może przejrzeć szafę klientki bez wychodzenia z domu? No jasne, że tak!

Przegląd Szafy to najbardziej popularna z moich usług. Pozwala uporządkować garderobę, poznać wytyczne do kupowania ubrań, dowiedzieć się czego w szafie brakuje oraz jak ją uzupełnić. Kilka kroków, dzięki którym ubieranie staje się bezproblemowe i przyjemne.

Jak działa przegląd szafy online? Ponieważ nie widzimy się na żywo, będzie wymagał od Ciebie nieco przygotowań, zwłaszcza w temacie zdjęć ubrań.

Etapy naszego działania:

  1. Prześlę Ci mailem instrukcję, jak przygotować zdjęcia. Na początek mogą to być zdjęcia twarzy i sylwetki (nie przystępuję do analizy szafy nie znając typu kolorystycznego i typu sylwetki klientki) później ubrań i dodatków.
  2. Wysyłam Ci materiały dotyczące typu sylwetki i kolorystyki, z którymi możesz się zapoznać tak zwanym “międzyczasie” 🙂
  3. analizuję Twoją szafę: dzielę ubrania i dodatki na dobre, na takie, które Ci nie służą oraz takie, które musimy omówić, np. kiedy wymagają poprawek krawieckich. Przesyłam Ci wszystko opisane w jednym pliku.
  4. Umawiamy się na Skype lub telefon aby omówić “wynik” szafy i wyjaśnić wszystkie kwestie. Omawiamy tez braki w szafie, przedstawiam Ci listę rzeczy o którą uważam, że należy uzupełnić Twoją szafę; możesz uzupełnić listę o swoje punkty.
  5. W ciągu kolejnych 3 dni przygotowuję dla Ciebie propozycje zakupowe (konkretne rzeczy do kupienia z aktualnych kolekcji, z linkami). Jeśli sobie życzysz, mogę uwzględnić w propozycjach rzeczy vintage lub z drugiej ręki (dostępne do zamówienia przez internet).
  6. Możesz wysłać mi zdjęcia rzeczy, kiedy dotrą już do Ciebie zamówienia, aby uzgodnić które z nich zatrzymujemy na 100%.

Cena usługi to 459 PLN.

Masz pytania? Chcesz umówić się na przegląd szafy online?
Skontaktuj się ze mną:
Mailowo na kontakt@styledoctor.pl
Telefonicznie +48 602 261 667
Pisząc do mnie na Facebooku lub Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.