Pakiet ONLINE “Moje kolory”

Pakiet ONLINE “Moje fasony”
25 marca 2020
5 programów telewizyjnych, które polecam
28 grudnia 2020

Dzięki temu pakietowi, bez wychodzenia z domu możesz dowiedzieć się, jaki masz typ kolorystyczny i otrzymać spersonalizowaną propozycję zestawu ubrań i dodatków pasujących do Twojej urody! Ciepła Wiosna, Zgaszone Lato a może Ciemna Zima? Sprawdź, którym typem jesteś i co to oznacza.

Dokonam analizy Twojego typu kolorystycznego w systemie 12 typów urody: międzynarodowym systemie analizy kolorystycznej, który pozwala na zrozumienie, dlaczego niektóre grupy kolorów podkreślają naszą urodę, a w innych wyglądamy na chore, zmęczone, „nieswoje”.

Wynik analizy ułatwi Ci komponowanie spójnej szafy! Dlaczego? Ponieważ podpowiem Ci:
– jakie ciemne i jasne kolory dobierać w ubraniach,
– jakie barwy stosować w dodatkach,
– jakie kolory będzie świetne na poszczególne pory roku i typy odzieży,
– jakie wzory współgrają z Twoim typem urody.

Barwy te stworzą spójną paletę, a ubrania dobierane według niej będą po prostu do siebie pasować, tworząc jak największą liczbę zestawów.

Co ode mnie otrzymasz?

– opis Twojego typu kolorystycznego – wyjaśnienie, na czym polega Twoja „konstrukcja” kolorystyczna, jakie kolory sprzyjają Twojej urodzie, a jakich powinnaś unikać i dlaczego. Czy i jak możesz „naginać” kolorystyczne zasady?

– obrazkowe przykłady zestawów ubrań dla Twojego typu kolorystycznego – czyli w 100% spersonalizowane – z linkami do zakupu każdej rzeczy!

W ramach tego pakietu dodatkowo możesz:

– Zadawać mi pytania, a nawet dużo pytań, jeśli potrzebujesz!

– Skonsultować ze mną do 10 ubrań lub zestawów ubrań, które posiadasz w szafie (dowiedzieć się, czy są dla Ciebie dobre i z czym je łączyć) – na podstawie otrzymanych od Ciebie zdjęć.

Jak to działa?

  1. Daj mi znać – mailowo lub przez wiadomość na Facebooku albo Instagramie – jeśli jesteś zainteresowana tą usługą.
  2. Otrzymasz ode mnie na maila wiadomość z przykładowym zdjęciem i instrukcją, jak przygotować Twoje zdjęcie.
  3. Kiedy otrzymam od Ciebie zdjęcie do analizy, w ciągu 3 dni otrzymasz ode mnie na maila wynik oraz materiały ze wskazówkami.
  4. Oczywiście możesz wysłać mi także pytania do otrzymanych materiałów – na wszystkie chętnie odpowiem! Możemy spotkać się na Skypie lub telefonicznie, żeby wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

CENA PAKIETU: 199 PLN

Zamów:
mailowo na kontakt@styledoctor.pl
Telefonicznie +48 602 261 667
Pisząc do mnie na Facebooku lub Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.