O STYLE DOCTOR słów kilka...

O STYLE DOCTOR słów kilka...

564

Zadowolonych klientów

2814

Godzin konsultacji, szkoleń i metamorfz

O MNIE

Nazywam się Kalina Kaczmarek i jestem osobistą stylistką – Style Doctor.

Skąd taka nazwa? Z dwóch powodów.

Po pierwsze: wierzę, że ubrania mogą „leczyć”. Dbanie o własny wizerunek to nie próżność ani powierzchowny kaprys. Każdy człowiek ma unikalną historię, osobowość i potrzeby, a także określony styl życia. Mamy prawo pragnąć, aby nasz wizerunek odzwierciedlał je i pomagał w codziennym życiu – wspierając cele prywatne i zawodowe. Kiedy nasz wizerunek jest spójny z tym, kim się czujemy i do czego zmierzamy, czujemy się bardziej pewni siebie i szczęśliwsi.

Po drugie – Style Doctor to ktoś, kto „leczy styl”. To, co mamy w szafie nie zawsze jest wynikiem naszych świadomych decyzji. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z zawartości naszej garderoby. Za duża liczba ubrań potrafi przytłaczać, sprawiać, że czujemy się zagubieni. W sklepach atakują nas tysiące propozycji, spośród których nie zawsze umiemy wybrać to, co dla nas najlepsze. Zakupy i codzienne wybieranie ubrań potrafią być bardzo frustrujące.

Pomagam zmienić ten stan rzeczy. Za pomocą kilkuletniego doświadczenia w zakresie doradztwa wizerunkowego i stylizacji, szerokiej wiedzy o sylwetkach, fasonach, typach kolorystycznych oraz dress codzie, przeprowadzam moich klientów przez przygodę, jaką jest odnalezienie własnego stylu i skompletowanie garderoby dopasowanej do ich osobowości i stylu życia.

Doradztwem wizerunkowym zajmuję się od 2013 roku. Pracuję z klientami indywidualnymi, prowadzę szkolenia z zakresu wizerunku zewnętrznego dla firm i instytucji, współprowadziłam także szereg szkoleń dla osobistych stylistek. Występuję jako ekspert w mediach – m.in. TVP 2 „Pytanie na śniadanie” czy TVN24 Bis, publikuję artykuły w prasie i na portalach internetowych.

Moje wykształcenie w zakresie stylizacji i wizerunku osobistego:

  • 2016-2017 Roczna Szkoła Koloru i Stylizacji Akademii Make Up Instructors
  • 2016 – Półroczna szkoła Analizy Kolorystycznej metodą 12 typów urody Akademii Make Up Instructors
  • 2013-2014 staż w firmie Osa Osobista Stylistka
  • 2013 – Kurs dla osobistych stylistów Akademii Wizerunku OSY Moniki Jurczyk

Zawód stylisty to dla mnie najlepsza praca na świecie. Osobiście przekonałam się, że ubrania mogą zdziałać cuda dla codziennego samopoczucia i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz czas na Ciebie!

Zapraszam do współpracy
Kalina Kaczmarek – Style Doctor

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ

ZAKUPY

Ustalamy Twój typ sylwetki, określamy potrzeby i ruszamy na zakupy!

PRZEGLĄD SZAFY

Masz mnóstwo ubrań, ale większości i tak nie nosisz? Zróbmy Twojej szafie detoks!

USŁUGI DLA FIRM

Szkolenie z wizerunku, event dla pracowników albo prezent dla wyjątkowego Klienta!