Usługi stylistki ONLINE

5 programów telewizyjnych, które polecam
28 grudnia 2020
Jak kupować ubrania przez Internet? Subiektywny poradnik Style Doctor
10 marca 2022

Możesz skorzystać z moich usług nie wychodząc z domu! Jak? Dowiedz się więcej o nowych pakietach online.

Czasem – z racji odległości, rozkładu zajęć albo możliwości organizacyjnych – nie macie możliwości spotkania się ze mną na żywo, jednak nadal chcielibyście zasięgnąć mojej rady. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z moich pakietów online. Przeczytajcie, jaki pakiet będzie najlepiej pasował do Waszych potrzeb – żeby zabrać się za temat swojego wizerunku “z głową”!

No dobrze, z głową, czyli jak? – słusznie zapytacie. Głęboko wierzę, że zanim zaczniemy robić cokolwiek ze swoją szafą, warto poznać dwie “gałęzie” wiedzy o sobie, które czynią to wszystko prostszym. Te “gałęzie” to: typ sylwetki i typ kolorystyczny. Znajomość swoich “parametrów” w tym zakresie pomaga nam nie tylko skuteczniej wybierać nowe ubrania, ale także odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego w niektórych ubraniach ze swojej szafy nie chodzimy w ogóle albo rzadko.

Pakiety usług online pomogą Ci pozyskać tę wiedzę i z moją pomocą rozwiać ubraniowe wątpliwości oraz dowiedzieć się czegoś nowego (a często zaskakującego!) o sobie. Co proponuję?

Pakiet online MOJE KOLORY: określenie typu kolorystycznego
Cena 199  PLN

Jak to działa? Wysyłasz mi zdjęcie (powiem Ci jakie), ja robię analizę i przesyłam Ci materiały ze wskazówkami, w tym zestawy ubrań dla Twojego typu kolorystycznego (z linkami do sklepu, jeśli zechcesz je kupić). Umawiamy się na telefon lub Skype aby omówić wynik i rozwiać wątpliwości. W ramach pakietu możesz także skonsultować ze mną (pod kątem kolorów) do 10 ubrań ze swojej szafy.

>>Dowiedz się więcej o pakiecie “MOJE KOLORY”

Pakiet online MOJE FASONY: sylwetkowa instrukcja obsługi
Cena 199 PLN

Jak to działa? Wysyłasz mi zdjęcie (powiem Ci jakie), ja robię analizę i przesyłam Ci materiały ze wskazówkami, w tym zestawy ubrań dla Twojego typu sylwetki (z linkami do sklepu, jeśli zechcesz je kupić). Umawiamy się na telefon lub Skype aby omówić wynik i rozwiać wątpliwości. W ramach pakietu możesz także skonsultować ze mną (pod kątem kolorów) do 10 ubrań ze swojej szafy.

>>Dowiedz się więcej o pakiecie “MOJE FASONY”

Pakiet online 2 w 1 : MOJE KOLORY I FASONY
Cena: 349 PLN

Lubisz wiedzieć wszystko od razu? Zdecyduj się na pakiet 2 w 1, dzięki któremu poznasz zarówno swój typ kolorystyczny jak i typ sylwetki.  Do analizy będę potrzebować Twoich zdjęć (dostaniesz ode mnie wskazówki, jak je przygotować), a  otrzymasz ode mnie pakiet informacji oraz gotowe zestawy ubrań uwzględniające wszystkie Twoje “parametry”. Do zestawów będą dołączone linki, jeśli zechcesz wybrać z nich coś do zamówienia. Potem umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub sesję na Skypie, aby omówić wynik i rozwiać wątpliwości.
W ramach tego pakietu możesz także skonsultować ze mną do 10 ubrań lub zestawów ubrań, które posiadasz w szafie (dowiedzieć się, czy są dla Ciebie dobre i z czym je łączyć).

>>Dowiedz się więcej o pakiecie “MOJE KOLORY I FASONY”

Przegląd Szafy ONLINE!
Cena: 459 PLN

Mój “popisowy numer” w wersji online. Będzie wymagał pracy po obu stronach, ponieważ poproszę Cię o przygotowanie zdjęć (Twoich oraz Twoich ubrań) – dostaniesz ode mnie instrukcję, jak to zrobić. Podzielę Twoje ubrania na grupy, a następnie umówimy się na konsultację na Skypie i przekażę Ci moje wskazówki oraz zaplanujemy, co warto zmienić i uzupełnić. Na koniec przygotuję Ci zestaw propozycji do zamówienia celem uzupełnienia i “podkręcenia” Twojej szafy.

>>Poznaj szczegóły PRZEGLĄDU SZAFY ONLINE

ZAKUPY ONLINE
Cena: od 199 PLN

Potrzebujesz konkretnych rzeczy aby uzupełnić szafę? Powiedz mi czego szukasz, a ja znajdę to dla Ciebie. Jeśli nie korzystałas jeszcze z moich usług, poproszę Cię o zdjęcia twarzy i sylwetki, aby jak najlepiej dobrać ubrania do Twojej urody. Jeśli jesteś moją klientką, mogę Cię prosić o krótki update / wskazówki dotyczące aktualnego rozmiaru itp.

>>Dowiedz się więcej o ZAKUPACH ONLINE

Bombonierka od Kaliny: dla stałych klientek
Cena: 159 PLN

Pudełko niespodzianek, które dodadzą polotu Twoim zestawom i wprowadzą powiew świeżości do szafy. Jesteś moją klientką? Poproszę Cię o kilka zdjęć tego, co najchętniej i najczęściej nosisz, lub tego, na co nie masz pomysłu – przygotuję propopzycje do zamówienia i pomysły na zestawy, jak połączyć stare z nowym.

Propozycja 10 ubrań i dodatków, które łączą się w super zestawy (przedstawione na grafikach). W cenie pakietu również „dogrywka” do 5 nowych propozycji (oraz update zestawów), jeśli chciałabyś część zaproponowanych ubrań i dodatków zastąpić innymi.

Mam nadzieję, że wsród nowych online-owych propozycji znajdziecie coś dla siebie!

Bądźmy w kontakcie: +48 602 261 667, na Facebooku oraz mailowo kontakt@styledoctor.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.