REFERENCJE

kilka ciepłych słów zadowolonych klientów

REFERENCJE

kilka ciepłych słów zadowolonych klientów

 

CO MÓWIĄ O STYLE DOCTOR?

JOLANTA, 25 LAT, Strateg


"Jeżeli istnieje algorytm na styl, to Kalina zna go doskonale. Ogromna wiedza, bardzo konkretne i praktyczne podejście. Wobec mojej garderoby była trochę bezlitosna - i dobrze. Kalina pokazała mi, jak podkreślić moje najmocniejsze strony - zarówno odpowiednim fasonem, jak i kolorami odpowiednimi dla mojej karnacji. Jest osobą niezwykle życzliwą, ciepłą i cierpliwą i pełną zrozumienia dla naszej nieco upartej kobiecej natury, ale ma też chyba konieczny w tym fachu ząb i pazur. To było niezwykle inspirujące spotkanie, które na zawsze odmieniło sposób, w jaki robię zakupy."

MARTA, 29 LAT


"Chciałam zdefiniować swój styl i dowiedzieć się, w jakich kolorach będę wyglądać najlepiej. Przegląd szafy i zakupy z Kaliną to było to - w mojej garderobie zostały tylko sensowne rzeczy, a większość z nich dostała nowe życie w zestawach, o których sama bym nie pomyślała."

JOLA, 26 LAT, Specjalista ds. PR


"W mojej szafie było mnóstwo ubrań, ale niewiele w tego wynikało...Po Przeglądzie Szafy i Zakupach z Kaliną nareszcie skompletowałam fajną, kolorową, funkcjonalną garderobę w której czuję się sobą i która daje mi poczucie, że jestem dobrze ubrana w każdej sytuacji, niezależnie czy idę do biura czy ze znajomymi na imprezę."

MAGDA, 30 LAT, Group Marketing Manager


"Mam dość nietypową sylwetkę, a spotkanie z Kaliną pomogło mi zrozumieć jakimi zasadami powinnam się kierować przy ubieraniu, aby figura wyglądała proporcjonalnie i abym mogła czuć się pewniej na co dzień. Już wiem, co wybierać na zakupach, a na co na pewno nie tracić pieniędzy, wybieram "swoje" fasony i kolory i to naprawdę działa!"

MICHAŁ, 28 LAT, Dyrektor zarządzający


"W sierpniu 2014 r. Kalina Kaczmarek przeprowadziła dla pracowników agencji WebTalk szkolenie z zakresu Wizerunku w biznesie. Zrealizowane było ono w sposób profesjonalny, a zaprezentowane materiały ciekawe i wyczerpujące. W ramach szkolenia zrealizowano także warsztat z zakresu typów sylwetek i dobierania odpowiednich fasonów dla każdej figury."

Klienci