• O mnie
  • Portfolio
  • Oferta
    • Przegląd szafy
    • Zakupy ze stylistką
    • Stylizacja sesji zdjęciowej
  • Blog
    • Aktualności
    • Style Doctor w mediach
    • bon upominkowy
    • Moja filozofia
    • mężczyźni i styl
    • podróże małe i duże
    • porady
    • Sylwetki i fasony
    • Zakupy
  • Kontakt


+ 48 602 261 667

Skontaktuj się ze mną

marta-header

utworzone przez bubu | cze 6, 2017 | 0 komentarzy

Prześlij komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie:

  • Aktualności
    • Style Doctor w mediach
  • Bez kategorii
  • bon upominkowy
  • Moja filozofia
    • mężczyźni i styl
  • podróże małe i duże
  • porady
  • Sylwetki i fasony
  • Zakupy

Najnowsze wpisy:

  • Bony pod choinkę już dostępne! 10 grudnia 2025
  • Jak kupować ubrania przez Internet? Subiektywny poradnik Style Doctor 10 marca 2022
  • Usługi stylistki ONLINE 7 marca 2022
  • 5 programów telewizyjnych, które polecam 28 grudnia 2020
  • Pakiet ONLINE “Moje kolory” 26 marca 2020
Wspaniały, pracowity i pełen wzruszeń dzień na ses Wspaniały, pracowity i pełen wzruszeń dzień na sesji zdjęciowej Back to School dla firmy @interdruk_official 💕 Stworzyłam dla dzieciaków stylizacje w oparciu o postaci zwierzątek, patronujących poszczególnym seriom produktów. Mali modele z agencji @marigoldproduction niesamowicie profesjonalni, dzielni i po prostu przeuroczy - wytrzymali 8 godzin zdjęć z uśmiechami i energią! Za obiektywem @missori_fotografie - Ilona ma świetne podejście do dzieciaków i naprawdę jest mistrzynią w pracy z nimi, a oprócz tego zdjęcia będą naprawdę genialne. Za make-up i fryzury odpowiadała @jwojdyga która też wspaniale współpracuje z dzieciakami. Zdjęcia robiliśmy w @bajkastudio. Dziękuję za zaproszenie do tego wspaniałego projektu! #stylizacjasesji #sesjadziecieca #sesjadziecięcawarszawa #stylistkawarszawa
Wrażenia z targów @jestemvintage w Elektrowni Powi Wrażenia z targów @jestemvintage w Elektrowni Powiśle, na które poszłyśmy z Mają i @emilialyonphoto, która cyknęła mi to piękne pierwsze zdjęcie💕 dziękuję bejbe!
Co do samej imprezy - uwaga, będzie dziadersko: sporo się zmieniło, ale też rzeczy muszą się zmieniać. Ostatni raz na tych targach byłam chyba ze 3 lata temu. Wówczas to byli przede wszystkim wystawcy vintage, którzy mieli w swoich zasobach mnóstwo unikatowych perełek sprzed lat, ludzie, których kojarzyłam z Instagrama i ze spotkań na żywo. Dziś byli mniej więcej pół na pół ze sklepami, w których były przede wszystkim markowe, designerskie rzeczy w cenach po kilka tysięcy złotych - tak, wiem, tyle są warte. Czy to źle? Niekoniecznie, ale już rozumiem, dlaczego wielu osób (wystawców) nie spotkałam - a myślę, że jeśli szukacie takiego czarującego, ludzkiego oblicza kupowania vintage i ciepłej interakcji ze sprzedawcami, prędzej znajdziecie je na @nowybazarrozyckiego. Ja trochę się czułam na tej imprezie wyobcowana, bo przestałam być jej targetem 🤷🏻‍♀️ ale jeśli ktoś chciałby na żywo zobaczyć sobie vintage torebkę Prady czy Balenciagi i przymierzyć się do niej, to JestemVintage są właściwym kierunkiem. I, stosując młodzieżowe odzywki, których zabrania mi używać mi Majka - TO TEŻ JEST TAK JAKBY OKEJ. 
Bardzo zainspirowało mnie moje dziecko, które wybrało sobie bardzo ciekawe dodatki - wisiorek, pierścionek i przypinki / badge do torebki. Ja kupiłam sobie fajną skórzaną torebkę typu worek, którą trochę widać na pierwszym zdjęciu. Zaczerpnęłam też sporo inspiracji. Także bilans dodatni! I fajnie spędzona niedziela.
#targivintage #jestemvintage #zakupyvintage #stylistkawarszawa
W korpo-mowie to się nazywa case study 😉 Czyli p W korpo-mowie to się nazywa case study ;-)
Czyli przykładowe zakupy z klientką, wszystko jak na świętej spowiedzi. #zakupyzestylistką #stylistkawarszawa
Wizja, które mi roztaczacie, kiedy chcę Wam kupić Wizja, które mi roztaczacie, kiedy chcę Wam kupić coś białego do ubrania…🫠🫠🫠

Kochani BEZ PRZESADY. Upierze się. 

Sweter zabrudził się dopiero od coli i tak się doprało, nawet bez Vanisha 😂
Za kamerą: @emilialyonphoto najlepsza reżyserka EVER😍
Przysięgam…. Szukasz czegoś? Wyszukaj, wyjdź i wj Przysięgam….

Szukasz czegoś? Wyszukaj, wyjdź i wjedź. Za drugim razem algorytm będzie miał 3x więcej lepszych trafień.

W roli diabolicznego algorytmu niezrównana @emilialyonphoto 🥵
4 godziny? Nie, nie potrzebuję tyle…. Mówicie, a p 4 godziny? Nie, nie potrzebuję tyle…. Mówicie, a potem trzeba robić dogrywkę 🥲

Skontaktuj się ze mną!



Napisz e-mail

kontakt@styledoctor.pl



Zadzwoń

+ 48 602 261 667

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.