Metamorfoza ze Style Doctor

Jeżeli masz ochotę na zmianę – nowy wizerunek i fantastyczne samopoczucie na co dzień, skorzystaj z usługi metamorfozy. Podczas tego inspirującego dnia poznasz swój typ sylwetki i paletę kolorystyczną, dowiesz się jakie fasony do Ciebie pasują oraz skompletujesz nową, świetną garderobę z pomocą stylistki. Twoje włosy także przejdą metamorfozę! Ponadto nauczysz się tajników makijażu pod okiem doświadczonej wizażystki.

Umów się na metamorfozę!

Napisz do mnie kontakt@styledoctor.pl lub zadzwoń tel.+ 48 602 261 667

Przegląd szafy lustro

Oddajesz się w ręce ekspertek

Stylistka i doradca wizerunku

Kalina Kaczmarek Style Doctor – doświadczona stylistka i doradca wizerunku. Będę z Tobą zarówno przy zakupach, jak i tworzeniu nowej fryzury, aby dopilnować, by była zgodna z Twoim typem urody. Skupiam się na Twoich potrzebach, pokazując Ci nowe zestawy ubrań dopasowane do Twojego stylu życia, w których wyglądasz i czujesz się świetnie.
Dowiedz się więcej na mój temat.

Stylistka fryzur

Twoimi włosami zajmą się najlepsi styliści z salonu Hair Wolf.
Dobiorą najlepszy kolor i kształt fryzury, podpowiedzą jak układać włosy, zaproponują najlepszą pielęgnację. Fryzura będzie pasować do Twojego typu kolorystycznego! www.hairwolf.pl

Wizażystka

Natalia Łepkowska – wizażystka i stylistka fryzur z salonu HairWolf w Warszawie nauczy się, jak dobierać kosmetyki do makijażu, jak wykonać podstawowy dzienny makijaż i jak umalować się na wieczór. Zrobi także przegląd Twojej wizażowej kosmetyczki.

Jak wygląda metamorfoza?

Spotkanie

Spotykamy się i rozmawiamy o Tobie: Twoich potrzebach, stylu życia, o tym co chciałabyś / chciałbyś zmienić w swoim codziennym wyglądzie. Poznajemy się, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania i sprawić, że dzień metamorfozy będzie początkiem nowego rozdziału w Twoim życiu!

Zakupy

Zakupy ze stylistką w galerii handlowej: stworzenie zestawów ubrań i dodatków dopasowanych do Ciebie i twojego stylu życia, przekazanie wiedzy o fasonach korzystnych dla Twojej sylwetki.

szafa pełna kobiecych ubrań

Stylista fryzur i wizażysta

Wizyta u stylisty fryzur: dobierzemy kształt i kolor włosów, które podkreślą Twoją urodę i stworzymy fryzurę, która dopełni Twój nowy wizerunek.
Nauka makijażu u boku doświadczonej wizażystki

Ile trwa metamorfoza?

Pełna metamorfoza uwzględniająca zakupy, fryzurę i makijaż może zająć łącznie około 10 godzin. Nie musimy realizować wszystkich usług jednego dnia – jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej, podzielimy metamorfozę na dwa dni.

Ile kosztuje metamorfoza?

Na cenę usługi składa się:

  • wycena indywidualna – zależna od czasu trwania zakupów – 150 PLN/godzina
  • nauka makijażu i dobór kosmetyków (3 godziny) – 500 PLN
  • koszt wykonania nowej fryzury – uzależniony od zakresu usług (strzyżenie, farbowanie itp.)

Umów się na metamorfozę już dziś!

Napisz do mnie kontakt@styledoctor.pl lub zadzwoń tel.+ 48 602 261 667

Metamorfoza w prezencie

Jeśli chcesz, możesz podarować usługę metamorfozy w prezencie! Napisz na kontakt@styledoctor.pl lub zadzwoń – 602 261 667, ustalimy wszelkie szczegóły i przekażemy Ci ozdobny bon, który możesz przekazać jako prezent dla wybranej osoby.

Zobacz przeprowadzone metamorfozy